Engelli Öğrencilere Siemens'den Staj ve Kariyer Fırsatı

Engelli Öğrencilere Siemens'den Staj ve Kariyer Fırsatı

Türkiye’yi geleceğin dijital dünyasına taşıma misyonunu üstlenen Siemens, Dijital Dönüşüm Kampı ile engelsiz bir kariyer yolculuğu sunarak gençlerin geleceğin dünyasına donanımlı bir şekilde hazırlanmasına katkı sağlayacak. Katılımcılar sertifikalı eğitimler ve Siemens’te bordrolu çalışma olanağıyla iş deneyimi kazanacak ve iş dünyasına hazırlanacaklar.

Siemens Dijital Dönüşüm Kampı’na her bölümden üniversite öğrencileri başvurabilir.


Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonucunda seçilen gençler kampta ilk 1 ay boyunca verilecek dijitalizasyon eğitimlerin ardından sertifikalarını alacaklar.

Eğitim aşamasının ardından kamp katılımcıları kendi alanlarında iş deneyimi elde etmek üzere Siemens Türkiye bünyesinde bordrolu olarak çeşitli görevler üstlenecekler. Bu kapsamda üniversite öğrencileri katılımcılar okudukları bölüme uygun departmanlarda çalışarak profesyonel iş dünyasına ilk adımı atacak ve gerçek bir iş hayatını deneyimleme olanağı bulacaklar.​

Katılımcılar, program süresince ve sonrasında yapılan değerlendirmeler sonucu kariyerlerine Siemens Türkiye’de devam etme imkanına da sahip olabilecekler.

Siemens Türkiye’nin düzenlediği Dijital Dönüşüm Kampı’nda yerini almak isteyenler başvurularını aşağıdaki bağlantılardan yapabilir:

Öğrenci programı başvurusu için koşullar:

-Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisi

-Dijital dünyaya ilgili

-Minimum 6 ay süre ile haftada en az 2 gün part-time bordrolu çalışma temposuna hazır adaylar başvuru yapabilirler.

BAŞVURU İÇİN HEMEN TIKLAYIN: http://www.engelsizkariyer.com/IlanGoster.aspx?JobID=495

 

http://www.engelsizkariyer.com/IlanGoster.aspx?JobID=495